Diskho Nordic Tech Radius 550 BX Rostfri Stål
Rek. pris 6 245 kr
4 996 kr
Se priset!

Radius 550 BX Rostfri Stål
4 996 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Radius 550 BX från Nordic Tech är en premiumlåda i 1,2 mm tjocklek. Disklådan har förborrat hål för blandare och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Radius 550 BX från Nordic Tech är en premiumlåda i 1,2 mm tjocklek. Disklådan har förborrat hål för blandare och levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Radius är en modern serie disklådor med raka linjer och skarpa hörn. Snygg kombination av funktion och design.
Mått
- Yttermått: 590x500 mm
- Innermått: 550x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 550 BX Rostfri Stål
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Förborrat hål för blandare
Mått
- Yttermått: 590x500 mm
- Innermått: 550x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 550 BX Rostfri Stål
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Förborrat hål för blandare
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | RADIUS 550 BX |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 590 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 200 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026784013 |


