Diskho Nordic Tech Radius 60 K X
fr.5 534 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Radius 60 K X
5 534 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Radius 60 K X från Nordic Tech är en kombination av två disklådor, en 180 mm samt en 340 mm i kraftig 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Välj mellan höger- och vänsterplacering på den stora disklådan. Radius 60 K X levereras komplett med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Radius har en invändig radie på 10 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, isvetsning och planlimning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Radius 60 K X från Nordic Tech är en kombination av två disklådor, en 180 mm samt en 340 mm i kraftig 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Välj mellan höger- och vänsterplacering på den stora disklådan. Radius 60 K X levereras komplett med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Radius har en invändig radie på 10 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, isvetsning och planlimning.
Mått:
Yttermått: 585x440 mm
Innermått: 180/340x400 mm
Djup: 160 mm
Invändig hörnradie: 10 mm
Materialtjocklek: 1,2 mm
Yttermått: 585x440 mm
Innermått: 180/340x400 mm
Djup: 160 mm
Invändig hörnradie: 10 mm
Materialtjocklek: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 585 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Diskho |
