Diskho Nordic Tech Radius 60 KB X NICKEL
Rek. pris 9 795 kr
fr.6 395 kr
fr.6 367 krSänkt pris!
Välj variant

Radius 60 KB X NICKEL
6 367 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Radius 60 KB X Nickel från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med borstad yta och kryssknäckt botten. Denna diskho har ett förborrat hål för blandare och har en låg mellanvägg vilket gör att den kan användas som en stor disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Radius 60 KB X Nickel från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med borstad yta och kryssknäckt botten. Denna diskho har ett förborrat hål för blandare och har en låg mellanvägg vilket gör att den kan användas som en stor disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Övrigt
- Yttermått: 585x510 mm
- Innermått: 340/180x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
- Yttermått: 585x510 mm
- Innermått: 340/180x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 585 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |

