Diskho Nordic Tech Radius 80 KBX Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
Rek. pris 10 195 kr
6 685 kr
6 627 krSänkt pris!

Radius 80 KBX Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
6 627 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Radius 80 KBX från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med kryssknäckt botten. Diskhon har ett förborrat hål för blandare och har en låg mellanvägg vilket gör att den kan användas som en stor disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Radius 80 KBX från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med kryssknäckt botten. Diskhon har ett förborrat hål för blandare och har en låg mellanvägg vilket gör att den kan användas som en stor disklåda för t.ex. plåtar och grillgaller. Den levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Övrigt
- Yttermått: 745x510 mm
- Innermått: 340/340x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 80 KBX Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Kraftig konstruktion i 1,2 mm rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Dubbel diskho för ökad kapacitet
- Yttermått: 745x510 mm
- Innermått: 340/340x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius 80 KBX Rostfri Dubbel med Korgventil & Vattenlås
- Kraftig konstruktion i 1,2 mm rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Dubbel diskho för ökad kapacitet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | RADIUS 80 K BX NIC |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 745 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026784983 |

