Diskho Nordic Tech Radius Solid 500 för Kök och Tvättstuga, Rostfri
Rek. pris 8 645 kr
6 916 kr
Se priset!

Radius Solid 500 för Kök och Tvättstuga, Rostfri
6 916 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Disklåda Nordic Tech Radius Solid 500
Radius Solid 500 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Radius Solid 500 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 500 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Radius Solid 500 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Disklåda Nordic Tech Radius Solid 500
Radius Solid 500 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Radius Solid 500 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 500 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 600 mm skåp. Radius Solid 500 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius Solid 500 för Kök och Tvättstuga, Rostfri
- Tillverkad i kraftigt rostfritt stål
- Levereras komplett med korgventil och vattenlås
- Passar för 600 mm skåp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | RadiusSOLID500 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 597 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 210 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Diskho |


