Diskho Nordic Tech Radius Solid 800 Rostfri Stål Diskho Kök 80cm
Rek. pris 11 045 kr
8 836 kr
Se priset!

Radius Solid 800 Rostfri Stål Diskho Kök 80cm
8 836 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Disklåda Nordic Tech Radius Solid 800
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Disklåda Nordic Tech Radius Solid 800
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Radius Solid 800 från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med snyggt borstad yta för 800 mm skåp. Radius Solid 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. Radius har en invändig radie på 10 mm.
Fördelar: Diskho Nordic Tech Radius Solid 800 Rostfri Stål Diskho Kök 80cm
- Tillverkad i kraftigt rostfritt stål
- Levereras komplett med korgventil och vattenlås
- Passar perfekt för 800 mm skåp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | RadiusSOLID800 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 797 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 610 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Radius |
| Låddjup | 210 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Diskho |


