Diskho Nordic Tech Rubin NR 330 för Kök och Tvättstuga, Rostfri Stål
Rek. pris 1 895 kr
1 232 kr
Se priset!

Rubin NR 330 för Kök och Tvättstuga, Rostfri Stål
1 232 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 330
Rubin NR 330 från Nordic Tech är en rektangulär disklåda för 400 mm skåp. NR 330 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 330 kan monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Rubin NR 330 från Nordic Tech är en rektangulär disklåda för 400 mm skåp. NR 330 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 330 kan monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 330
Rubin NR 330 från Nordic Tech är en rektangulär disklåda för 400 mm skåp. NR 330 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 330 kan monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Rubin NR 330 från Nordic Tech är en rektangulär disklåda för 400 mm skåp. NR 330 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 330 kan monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Fördelar: Diskho Nordic Tech Rubin NR 330 för Kök och Tvättstuga, Rostfri Stål
- Passar för 400 mm skåp
- Komplett med korgventil och vattenlås
- Möjlighet för flera monteringsalternativ
Dokument
Recensioner
Annica SVerifierad köpare
för 5 månader sedanDen är väldigt fin och passar perfekt i ett 40 cm skåp, väldigt nöjd. Snabb och smidig leverans.
+ Väldigt fin
- Kommer ej på något
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NR 330 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 380 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 175 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026780152 |


