Diskho Nordic Tech Rubin NR 700 Rostfri Infällnad för Kök och Tvättstuga
Rek. pris 4 145 kr
2 605 kr
Se priset!

Rubin NR 700 Rostfri Infällnad för Kök och Tvättstuga
2 605 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 700
Rubin NR 700 från Nordic Tech är en disklåda med en 620 mm stor vask och blandarhål för 700 mm skåp. NR 700 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 700 finns endast för inbyggnadsmontering.
Rubin NR 700 från Nordic Tech är en disklåda med en 620 mm stor vask och blandarhål för 700 mm skåp. NR 700 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 700 finns endast för inbyggnadsmontering.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskbänk Nordic Tech Rubin NR 700
Rubin NR 700 från Nordic Tech är en disklåda med en 620 mm stor vask och blandarhål för 700 mm skåp. NR 700 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 700 finns endast för inbyggnadsmontering.
Rubin NR 700 från Nordic Tech är en disklåda med en 620 mm stor vask och blandarhål för 700 mm skåp. NR 700 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NR 700 finns endast för inbyggnadsmontering.
Fördelar: Diskho Nordic Tech Rubin NR 700 Rostfri Infällnad för Kök och Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Komplett med korgventil och vattenlås
- Passar för 700 mm skåpsbredd
Dokument
Recensioner
FredrikVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg stor ho. Men inte den smidigaste att montera. Ytanbeläggningen är inte speciellt smutsavvisande heller.. :/
+ Stor
- Monteringen och ytan
Bjarne HVerifierad köpare
för 6 år sedanDiskhon ok. "Fastsättningen", krånglig och dålig.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NR700 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 680 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 490 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 700 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026781050 |


