Diskho Nordic Tech Titan 72 K X Rostfri Stål för Kök och Tvättstuga
10 395 kr
8 316 krSpara 20 %Kampanj

Titan 72 K X Rostfri Stål för Kök och Tvättstuga
8 316 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Nordic Tech Titan72 K X är en praktisk premiumlåda som har en borstad yta och en kryssknäckt botten. Den har en 8 mm bred mellanvägg som går högt upp men inte ända upp för att slippa två bräddavlopp. Diskhon levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Titan72 K X är en praktisk premiumlåda som har en borstad yta och en kryssknäckt botten. Den har en 8 mm bred mellanvägg som går högt upp men inte ända upp för att slippa två bräddavlopp. Diskhon levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Fördelar: Diskho Nordic Tech Titan 72 K X Rostfri Stål för Kök och Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Flexibel montering med flera alternativ
- Dubbel diskho för ökad effektivitet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | TITAN 72 KX |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 728 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Titan |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026787960 |
