Diskho Nordic Tech Titan 73 K X
fr.9 945 kr
fr.7 956 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Titan 73 K X
7 956 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Nordic Tech Titan73 K X är en praktisk premiumlåda som har en borstad yta och en kryssknäckt botten. Den har en 8 mm bred mellanvägg som går högt upp men inte ända upp för att slippa två bräddavlopp. Diskhon levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Nordic Tech Titan73 K X är en praktisk premiumlåda som har en borstad yta och en kryssknäckt botten. Den har en 8 mm bred mellanvägg som går högt upp men inte ända upp för att slippa två bräddavlopp. Diskhon levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 738 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Titan |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Produkttyp | Diskho |
