Diskho Nordic Tech Zirkon 70 K
fr.4 956 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-06-19
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. Innerradie på 25 mm och yttre på 10 mm. Samtliga Zirkon lådor levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
En modern serie disklådor. Snygg kombination av funktion och design. Innerradie på 25 mm och yttre på 10 mm. Samtliga Zirkon lådor levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Bredd | 495 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 705 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Zirkon |
| Låddjup | 200 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Produkttyp | Diskho |

