Diskho Strand Stainless Rodi Box Lux 40
8 470 kr

Rodi Box Lux 40
8 470 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Strand Stainless Rodi Box Lux 40 är en enkel diskho i rostfritt stål med blank ytfinish. Denna modell kan monteras genom planlimning, underlimning eller infällnad. Diskhon har en blank ytfinish och levereras med överfyllnadsskydd, bottenventil och vattenlås.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Diskho Strand Stainless Rodi Box Lux 40 är en enkel diskho i rostfritt stål med blank ytfinish. Denna modell kan monteras genom planlimning, underlimning eller infällnad. Diskhon har en blank ytfinish och levereras med överfyllnadsskydd, bottenventil och vattenlås.
Övrigt
- Material: Rostfritt stål 304
- Hörnradie: 12 mm
- Plåttjocklek: 1 mm
- Yttermått: 450x450x200 mm
- Lådmått: 400x400 mm
Strand Stainless arbetar med material av hög kvalité och bra tillverkningsmetoder. Rodi från Strand Stainless har vunnit Red Dot Design Award för utmärkt produktdesign.
- Material: Rostfritt stål 304
- Hörnradie: 12 mm
- Plåttjocklek: 1 mm
- Yttermått: 450x450x200 mm
- Lådmått: 400x400 mm
Strand Stainless arbetar med material av hög kvalité och bra tillverkningsmetoder. Rodi från Strand Stainless har vunnit Red Dot Design Award för utmärkt produktdesign.
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | BOXLUX40 |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 450 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 450 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Serie | Rodi |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| EAN-nr | 5604315259433 |
