L: 320 mm, B: 440 mm
4 230 kr

L: 320 mm, B: 440 mm
4 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Strands ljuddämpade disklådor är tillverkade av tjock 1,2 mm stålplåt - kraftigare än de flesta andra disklådor på marknaden - vilket gör dem mindre känsliga för bucklor. De är också fulldämpade, vilket innebär att ett ljuddämpande lager pålagts på baksidan tillsammans med en speciell ljuddämpande färg. Till skillnad från pressade vaskar med tunn plåt och vid radie så är våra disklådor handgjorda med snäv radie, vilket gör lådan rymligare. Vi utnyttjar skåpsbredden maximalt.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Strands ljuddämpade disklådor är tillverkade av tjock 1,2 mm stålplåt - kraftigare än de flesta andra disklådor på marknaden - vilket gör dem mindre känsliga för bucklor. De är också fulldämpade, vilket innebär att ett ljuddämpande lager pålagts på baksidan tillsammans med en speciell ljuddämpande färg. Till skillnad från pressade vaskar med tunn plåt och vid radie så är våra disklådor handgjorda med snäv radie, vilket gör lådan rymligare. Vi utnyttjar skåpsbredden maximalt.
Strand Stainless STRAND ST28-ECS diskho är en mångsidig lösning för både ditt kök och tvättstuga. Dess flexibla monteringsalternativ - infällnad, planlimning eller underlimning - gör den lätt att anpassa till ditt utrymme. Trots sin robusta konstruktion väger den bara 5,5 kg, vilket underlättar installationen. Dessutom kommer den med ett inbyggt vattenlås, vilket bidrar till en mer hygienisk och luktfri miljö. Oavsett om du sköljer grönsaker, tvättar händerna eller sköljer tvätt, är denna diskho redo att möta dina behov med stil och effektivitet.
Fördelar: Diskho Strand Stainless STRAND ST28-ECS Rostfri Enkel med Vattenlås
- Anpassningsbar montering
- Låg vikt för enkel installation
- Inkluderat vattenlås
Fördelar: Diskho Strand Stainless STRAND ST28-ECS Rostfri Enkel med Vattenlås
- Anpassningsbar montering
- Låg vikt för enkel installation
- Inkluderat vattenlås
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | ST28-ECS |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Bredd | 310 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Diskho | Enkel |
| Längd | 320 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Strand |
| Produkttyp | Diskho |
| Vattenlås | Ja |
| Vikt | 5,5 kg |
| RSK-nr | 8090665 |
| EAN-nr | 7350025867366 |
