Disklåda Decosteel Extreme 2250 Antracit
Rek. pris 13 550 kr
10 995 kr
Se priset!

Extreme 2250 Antracit
10 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Disklåda Decosteel Extreme 2250 Antracit med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt. Extreme 2250 har stora lådan till höger. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Disklåda Decosteel Extreme 2250 Antracit med två diskhoar för infällnad av slät rostfri plåt. Extreme 2250 har stora lådan till höger. Disklådan levereras med korgventil och vattenlås.
Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Mått
Yttermått: 769x440 mm
Mått stora lådan: 500x400x200 mm
Mått lilla lådan: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Mått
Yttermått: 769x440 mm
Mått stora lådan: 500x400x200 mm
Mått lilla lådan: 225x400x160 mm
Radie: 15 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 28527 |
| Färg | Antracit |
| Modell | Stor låda till höger |
| Montering | Planlimning/Slimtop/Underlimning |
| Bredd | 769 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Extreme |
| Låddjup | 160/200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
