Disklåda DecoSteel XV 50 Tap-wing
9 050 kr

XV 50 Tap-wing
9 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Disklåda DecoSteel XV 50 Tap-wing
Insatsbänk från DecoSteel i slät rostfri plåt. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 500x400x200 mm. Material:Slät rostfri plåt.
Insatsbänk från DecoSteel i slät rostfri plåt. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 500x400x200 mm. Material:Slät rostfri plåt.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Disklåda DecoSteel XV 50 Tap-wing
Insatsbänk från DecoSteel i slät rostfri plåt. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 500x400x200 mm. Material:Slät rostfri plåt.
Insatsbänk från DecoSteel i slät rostfri plåt. Levereras med korgventil och vattenlås. Lådmått: 500x400x200 mm. Material:Slät rostfri plåt.
Lådmått: 500x400x200 mm
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29430 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 550 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | XV Tap-wing |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |

