Disklådor DecoSteel Princess 80
7 720 kr

Princess 80
7 720 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Decosteel Princess 80, rostfri
Reginox Princess 80, diskbänk.
min. skåpstrl.: 800mm
yttermått: 765×440mm
lådmått: 340×400×160mm, 2 st
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Reginox Princess 80, diskbänk.
min. skåpstrl.: 800mm
yttermått: 765×440mm
lådmått: 340×400×160mm, 2 st
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskbänk Decosteel Princess 80, rostfri
Reginox Princess 80, diskbänk.
min. skåpstrl.: 800mm
yttermått: 765×440mm
lådmått: 340×400×160mm, 2 st
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Reginox Princess 80, diskbänk.
min. skåpstrl.: 800mm
yttermått: 765×440mm
lådmått: 340×400×160mm, 2 st
levereras med: korgventil, vattenlås
material: slät rostfri plåt
Minsta möjliga skåpbredd 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 26016 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 765 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Princess |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |

