Diskmedelspump Blanco TangoKrom
1 595 kr

Tango
Krom
1 595 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Diskmedelspump Blanco Tango är en stilfullt rundad diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskmedelspump Blanco Tango är en stilfullt rundad diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
OBS! Tryck alltid på pumphuset och inte pipen när pumpen används och rengör hålet för diskmedlet med jämna mellanrum.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 511266 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 90 mm |
| Serie | Tango |
| Typ | Diskmedelspump |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Volym | 300 ml |
| EAN-nr | 4020684168533 |

