Diskmedelspump Blanco Torre
fr.1 995 kr
fr.1 421 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskmedelspump Blanco Torre är ett snyggt och stilrent tillbehör för din Blanco diskbänk. Behållare 300 ml med enkel påfyllning uppifrån. Diskmedlet ska spädas med 1/3 del vatten. Håltagning diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskmedelspump Blanco Torre är ett snyggt och stilrent tillbehör för din Blanco diskbänk. Behållare 300 ml med enkel påfyllning uppifrån. Diskmedlet ska spädas med 1/3 del vatten. Håltagning diameter 35 mm.
OBS! Tryck alltid på pumphuset och inte pipen när pumpen används och rengör hålet för diskmedlet med jämna mellanrum.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 6 år sedanDen passade inte i hålet i vår köksbänk. Trots att den hette lika som vår ursprungliga pump
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Rostfritt Stål, Stål-look |
| Bredd | 114 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Höjd | 76 mm |
| Serie | Torre |
| Produkttyp | Diskmedelspump |
| Volym | 300 ml |
