Diskmedelspump Blanco Yano Krom Tillbehör Diskho & Köksvask Ø35 mm
739 kr
521 krSpara 29 %Kampanj

Yano Krom Tillbehör Diskho & Köksvask Ø35 mm
521 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskmedelspump Blanco Yano Krom är en stilfullt rundad diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskmedelspump Blanco Yano Krom är en stilfullt rundad diskmedelspump med en behållare på 300 ml. Pumpen har enkel påfyllning uppifrån och diskmedlet ska spädas med 1/3 vatten. Håltagning diameter 35 mm.
OBS! Tryck alltid på pumphuset och inte pipen när pumpen används och rengör hålet för diskmedlet med jämna mellanrum.
Fördelar: Diskmedelspump Blanco Yano Krom Tillbehör Diskho & Köksvask Ø35 mm
- Enkel påfyllning uppifrån
- Stilfull rundad design
- Långvarig kromfinish
Fördelar: Diskmedelspump Blanco Yano Krom Tillbehör Diskho & Köksvask Ø35 mm
- Enkel påfyllning uppifrån
- Stilfull rundad design
- Långvarig kromfinish
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 524256 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 88 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Höjd | 48,5 mm |
| Serie | Yano |
| Produkttyp | Diskmedelspump |
| EAN-nr | 4020684694308 |

