Diskställ Blanco Rostfritt stål 390 x 310 mm
1 295 kr
971 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskställ Blanco Rostfritt stål 390 x 310 mm. Passar till Blanco Plus och Blanco Livit.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 220573 |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 390 mm |
| Djup | 310 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Låddjup | 135 mm |
| Produkttyp | Diskställ |
| EAN-nr | 4020684418997 |



