Infälld Diskbänk Contura Steel Concert C24P-1135 K Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
Se priset!
Concert C24P-1135 K Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Fördelar: Infälld Diskbänk Contura Steel Concert C24P-1135 K Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
- Lätt att rengöra tack vare slät yta
- Ger extra arbetsyta i köket
- Långvarig och hållbar med rostfritt stål
- Ger extra arbetsyta i köket
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Art.Nr. | 84520290 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1135 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 490 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Concert |
| Låddjup | 160 mm |