Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 10 Rostfri Vändbar Enkel Diskho
2 995 kr
Se priset!

Atlantic 10 Rostfri Vändbar Enkel Diskho
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decosteel diskbänk Atlantic 10 med en diskho för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Decosteel diskbänk Atlantic 10 med en diskho för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Minsta möjliga skåpsbredd 400 mm.
Mått
Yttermått: 860x500 mm
Mått lådan: 340x405x170 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 10 Rostfri Vändbar Enkel Diskho
- Kompatibel med minsta skåpsbredd 400 mm
- Levereras med komplett vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
Mått
Yttermått: 860x500 mm
Mått lådan: 340x405x170 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 10 Rostfri Vändbar Enkel Diskho
- Kompatibel med minsta skåpsbredd 400 mm
- Levereras med komplett vattenlås
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 24004 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 860 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 170 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
