Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 30 Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
3 690 kr

Atlantic 30 Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
3 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decosteel diskbänk Atlantic 30 med två diskhoar för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Decosteel diskbänk Atlantic 30 med två diskhoar för infällnad. Material rostfri plåt, vändbar. Levereras med komplett vattenlås med korgventil.
Minsta möjliga skåpsbredd 800 mm.
Mått
Yttermått: 1160x500 mm
Mått lådor: 340x405x170 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 30 Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
- Vändbar för flexibilitet
- Rostfritt stål för hållbarhet
- Dubbel diskho för effektivitet
Mått
Yttermått: 1160x500 mm
Mått lådor: 340x405x170 mm
Fördelar: Infälld Diskbänk DecoSteel Atlantic 30 Rostfri Vändbar Dubbel Diskho
- Vändbar för flexibilitet
- Rostfritt stål för hållbarhet
- Dubbel diskho för effektivitet
Dokument
Recensioner
Torkel IVerifierad köpare
för 4 år sedanPlåten tunn som en colaburk
- Plåten tunn som en colaburk
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 24007 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad/Underlimning |
| Bredd | 1160 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Atlantic |
| Låddjup | 170 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
