Infälld Diskho DecoSteel XV 50 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
7 735 kr

XV 50 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
7 735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Decosteel XV 50
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskbänk Decosteel XV 50
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Minsta möjliga skåpsbredd 600 mm.
Fördelar: Infälld Diskho DecoSteel XV 50 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Lätt att rengöra med slät yta
- Lång hållbarhet med rostfritt stål
- Passar i skåp med minst 600mm bredd
Fördelar: Infälld Diskho DecoSteel XV 50 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Lätt att rengöra med slät yta
- Lång hållbarhet med rostfritt stål
- Passar i skåp med minst 600mm bredd
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29130 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 540 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | XV |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskho |
