Infälld Diskho Nordic Tech Zirkon 400 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
Rek. pris 3 345 kr
2 509 kr
2 174 krSpara 13 %Kampanj

Zirkon 400 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
2 174 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Nordic Tech Zirkon 400 är en modern disklåda i rostfritt stål. Med designbricka och avloppshål i bakkant. Levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Zirkon 400 har en invändig radie på 25 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, planlimning och Isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Nordic Tech Zirkon 400 är en modern disklåda i rostfritt stål. Med designbricka och avloppshål i bakkant. Levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning. Zirkon 400 har en invändig radie på 25 mm och kan installeras på alla förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning, planlimning och Isvetsning.
Mått:
Yttermått: 440x440 mm
Innermått: 400x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 25 mm
Materialtjocklek: 1,0 mm
Fördelar: Infälld Diskho Nordic Tech Zirkon 400 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Flexibel installation med flera monteringsalternativ
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Modern design med inbyggd designbricka
Yttermått: 440x440 mm
Innermått: 400x400 mm
Djup: 200 mm
Invändig hörnradie: 25 mm
Materialtjocklek: 1,0 mm
Fördelar: Infälld Diskho Nordic Tech Zirkon 400 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Flexibel installation med flera monteringsalternativ
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Modern design med inbyggd designbricka
Dokument
Recensioner
CarlVerifierad köpare
för 2 år sedanEn okej produkt till ett vettigt pris.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | ZIRKON 400 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 440 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Zirkon |
| Låddjup | 200 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| EAN-nr | 7350026784624 |


