Sköljplan Blanco Rostfritt stål 420 x 240 mm
2 295 kr
1 721 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BlancoBeskrivning
Sköljskål Blanco - Rostfritt stål - 420 X 240 mm
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 219650 |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 240 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Låddjup | 32 mm |
| Produkttyp | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684417563 |

