Sköljskål Blanco Rostfritt stål 420 x 200 mm
3 195 kr
2 246 krSpara 30 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BlancoBeskrivning
Sköljskål Blanco - Rostfritt stål - 420 X 200 mm
Recensioner
Tord KVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade alla mina önskemål på en sköljskål.
+ Djup och bred.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 219649 |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 420 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Låddjup | 100 mm |
| Produkttyp | Sköljskål |
| EAN-nr | 4020684417150 |

