Sköljskål Blanco Subline Rostfritt stål 435 x 175 mm
1 195 kr

Subline Rostfritt stål 435 x 175 mm
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sköljskål Blanco Subline 435 x 175 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör Blanco Pleon och Blanco Subline
Varumärke
BlancoBeskrivning
Sköljskål Blanco Subline 435 x 175 mm är en snygg sköljskål i rostfritt stål. Passar som tillbehör Blanco Pleon och Blanco Subline
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 227689 |
| Bredd | 175 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Subline |
| Typ | Sköljskål |
| Djup | 435 mm |
| Låddjup | 74 mm |
| EAN-nr | 4020684526562 |
