Sköljskål Nordic Tech NR20
Rek. pris 1 795 kr
fr.1 346 kr
fr.1 167 krFrån 13 %Kampanj
Välj variant

NR20
1 167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Sköljskål NR20 från Nordic Tech är en rostfri sköljskål som passar Nordic Techs sortiment av Radius-, Titan- och Edge-vaskar.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Sköljskål NR20 från Nordic Tech är en rostfri sköljskål som passar Nordic Techs sortiment av Radius-, Titan- och Edge-vaskar.
NR 20 är ytbelagd med en metod (Physical Vapor Deposition, PVD) som är skapad för framställning av metallbaserade hårda beläggningar med partiellt joniserad metallånga. Denna process sker i en vacuumkammare. Varje sköljskål har ett unikt utseende och färgavvikelser från bild och prover kan förekomma.
Recensioner
Tobias FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och fyller sin funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Färg | Brons, Champagne, Guld, Koppar, Stål, Svart |
| Bredd | 197 mm |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 430 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Ja |
| Låddjup | 69 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Sköljlåda |
| Serie | Nr 20, NR20 |
