Kantlist Wilsonart Wilsonart till BänkskivaHickory, Trä
99 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Färg:
Trä

Kantlist Wilsonart Wilsonart till Bänkskiva
Hickory, Trä
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61054106 |
| Färg | Trä |
| Bredd | 32 mm |
| Utförande | Hickory |
| Längd | 620 mm |
| Bredd | 32 cm |
| Material | Laminat |
| Serie | Wilsonart |
| Produkttyp | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194428282 |


