Köksblandare Adora Imperia Flex U med Utdragbar Pip
Rek. pris 3 630 kr
fr.2 363 kr
fr.2 178 krSänkt pris!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Imperia Flex U med Utdragbar Pip
2 178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Adora Imperia Flex U med Utdragbar Pip är en ettgreppsblandare i snygg och stilfull design. Blandarens höga U-pip och den flexibla utdragsfunktionen gör det enkelt att diska grytor och annat porslin. Pipen kan dras ut max 70 cm. Blandaren har 35 mm keramisk insats och anslutningsslangar i mjuk, metallomspunnen PEX 500 mm.
Varumärke
AdoraBeskrivning
Köksblandare Adora Imperia Flex U med Utdragbar Pip är en ettgreppsblandare i snygg och stilfull design. Blandarens höga U-pip och den flexibla utdragsfunktionen gör det enkelt att diska grytor och annat porslin. Pipen kan dras ut max 70 cm. Blandaren har 35 mm keramisk insats och anslutningsslangar i mjuk, metallomspunnen PEX 500 mm.
Adora ger 10 års droppgaranti och fabrikationsfel, vilket är din säkerhet för en bra och vältestad produkt. Blandaren är GDV-godkänd för dricksvatten.
Installation
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel ska användas.
Installation
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk och ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel ska användas.
Recensioner
Desirée EVerifierad köpare
för 3 månader sedanDen är mörkare än bilden visar
+ Funkar bra
- Mörk guld
Egenskaper
| Varumärke | Adora |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Borstat Guld, Guld, Krom, Rose Guld, Svart |
| Piputsprång | 202 mm |
| Anslutning Vatten | 10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 425 mm |
| Serie | Imperia |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 12818.00, 12818.26, 12818.40, 12818.41, 12818.46 |
