Köksblandare Blanco Ambis
4 195 kr
3 746 krSpara 11 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ambis
3 746 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Blanco Ambis är en utsökt köksblandare i solit rostfritt stål. Den har en keramisk tätning i vredet för rätt vattenflöde och ett bekvämt handtag. Håltagning i bänkskivan är 35 mm och svängradie i blandaren är 360 grader för ökad räckvidd i diskhon.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Köksblandare Blanco Ambis är en utsökt köksblandare i solit rostfritt stål. Den har en keramisk tätning i vredet för rätt vattenflöde och ett bekvämt handtag. Håltagning i bänkskivan är 35 mm och svängradie i blandaren är 360 grader för ökad räckvidd i diskhon.
Installation
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523118 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Piputsprång | 229,6 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 255,2 mm |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Ambis |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| EAN-nr | 4020684674362 |


