Köksblandare Blanco Kano
fr.2 895 kr
fr.1 796 krFrån 38 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Kano
1 796 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Blanco Kano är en kompakt och praktisk köksblandare med ettgreppsvred ovanpå blandarkroppen. Den har en lång pip och en svängradie på 190 grader vilket ger god räckvidd i köket.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Köksblandare Blanco Kano är en kompakt och praktisk köksblandare med ettgreppsvred ovanpå blandarkroppen. Den har en lång pip och en svängradie på 190 grader vilket ger god räckvidd i köket.
Installation
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Ytan tål inte basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Kaffe/Krom, Krom |
| Piputsprång | 219 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 199 mm |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Kano |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
