Köksblandare Blanco Linus S Silgranit-look/Keramik-lookMatt Svart, Silgranit-look
6 295 kr
5 246 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Linus S Silgranit-look/Keramik-look
Matt Svart, Silgranit-look
5 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Blanco Linus S Silgranit-look/Keramik-look är en stilren och modern köksblandare med keramisk tätning från Blanco. Den har utdragbart munstycke och kranhål diameter 35 mm.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Köksblandare Blanco Linus S Silgranit-look/Keramik-look är en stilren och modern köksblandare med keramisk tätning från Blanco. Den har utdragbart munstycke och kranhål diameter 35 mm.
Installation
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
För att rengöra din Blanco produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan av med rikligt med vatten.
Före installation måste ledningarna vara renspolade fram till blandaren.
Rengöring
För att rengöra din Blanco produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan av med rikligt med vatten.
Recensioner
LillyVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och praktisk med utdragbar huvud.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525807 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Matt Svart |
| Serie | Linus |
| Piputsprång | 219 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 284 mm |
| Håltagningsmått | 35 mm |
| Material | Mässing |
| Yta | Silgranit-look |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| EAN-nr | 4020684610476 |


