Köksblandare FM Mattsson GardaUtan Diskmaskinsavstängning
3 279 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Garda är en blandarserie med strikt och avskalat formspråk. Den höjer totalupplevelsen av ett modernt kök och bygger på våra unika tekniska fördelar i form av bland annat mjukstängning och keramisk tätning.
Varumärke
FM MattssonBeskrivning
Garda är en blandarserie med strikt och avskalat formspråk. Den höjer totalupplevelsen av ett modernt kök och bygger på våra unika tekniska fördelar i form av bland annat mjukstängning och keramisk tätning.
Övrigt:
- Mjukstängande med keramisk avstängning
- Strålsamlare med Eco Flow 9 l/min
- Med pipen svängbar 110°
- Håltagning: Ø32–35 mm
- Skyddsmodul gäller ej utlopp till diskmaskin
- Mjukstängande med keramisk avstängning
- Strålsamlare med Eco Flow 9 l/min
- Med pipen svängbar 110°
- Håltagning: Ø32–35 mm
- Skyddsmodul gäller ej utlopp till diskmaskin
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | FM Mattsson |
| Art.Nr. | 9640-0000 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Krom |
| Piputsprång | 250 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 142 mm |
| Serie | Garda |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| RSK-nr | 8308984 |
| EAN-nr | 7391887229572 |

