Köksblandare Scandtap Steel Chili Rostfritt Stål
4 395 kr
3 515 krSpara 20 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Steel Chili Rostfritt Stål
3 515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Scandtap Steel Chili i rostfri stål. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Chili i rostfri stål. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 30070 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Original |
| Piputsprång | 148 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 322 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Chili |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| RSK-nr | 8318337 |
| EAN-nr | 7350086950373 |



