Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2Black
Rek. pris 7 395 kr
5 574 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Black
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Steel Harmonized K2
Black
5 574 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2 är en modern köksblandare i rostfritt stål med separat pip och vred. Avstånd och vinkel mellan grepp och pip kan anpassas efter personlig smak och behov. Kan låsas i fast position så att pipen inte är rörlig. Blandaren har ett mjukt formspråk som ger ett rent intryck. Riktbar Neoperl strålsamlare.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2 är en modern köksblandare i rostfritt stål med separat pip och vred. Avstånd och vinkel mellan grepp och pip kan anpassas efter personlig smak och behov. Kan låsas i fast position så att pipen inte är rörlig. Blandaren har ett mjukt formspråk som ger ett rent intryck. Riktbar Neoperl strålsamlare.
0
Dokument
Recensioner
Wretensjö projektledVerifierad köpare
för 1 år sedanBeställde denna till en kund på Östermalm gillar allt med den förutom ett litet för underdimensionerat handtag. Lite vassa kanter, skulle kunna ligga bättre i handen
+ Gediget material
- Underdimensionerat handtag
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 30243 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Black |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 341 mm |
| Yta | Halvmatt |
| Piputsprång | 200 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Harmonized |
| Typ | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| RSK-nr | 8312325 |
| EAN-nr | 7350086958645 |



