Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2PBlack
Rek. pris 10 995 kr
7 948 kr
7 853 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Black
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Steel Harmonized K2P
Black
7 853 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2P är en modern köksblandare i rostfritt stål med separat pip och vred. Avstånd och vinkel mellan grepp och pip kan anpassas efter personlig smak och behov. Kan låsas i fast position så att pipen inte är rörlig. Blandaren har ett mjukt formspråk som ger ett rent intryck. Formgiven med ett diskret utdragbart munstycke för smidig rengöring. Riktbar Neoperl strålsamlare.
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Harmonized K2P är en modern köksblandare i rostfritt stål med separat pip och vred. Avstånd och vinkel mellan grepp och pip kan anpassas efter personlig smak och behov. Kan låsas i fast position så att pipen inte är rörlig. Blandaren har ett mjukt formspråk som ger ett rent intryck. Formgiven med ett diskret utdragbart munstycke för smidig rengöring. Riktbar Neoperl strålsamlare.
0
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Art.Nr. | 30248 |
| Färg | Black |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Höjd | 423 mm |
| Piputsprång | 200 mm |
| Serie | Harmonized |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Typ | Köksblandare |
| Yta | Halvmatt |
| Bredd | 22 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Material | Rostfritt stål |
| RSK-nr | 8312327 |
| EAN-nr | 7350086958652 |


