Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt Stål
fr.4 195 kr
fr.3 355 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt Stål
3 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Varumärke
PrimyBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Egenskaper
| Varumärke | Primy |
| Diskmaskinsavstängning | Ja, Nej |
| Färg | Original |
| Piputsprång | 180 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Höjd | 398 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Spin |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |


