Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt StålUtan Diskmaskinsavstängning
4 195 kr
3 355 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Diskmaskinsavstängning:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
BlandarhandtagBlandarhandtag Scandtap Short Bar Original
100 krHanddukskrokHanddukskrok Scandtap Style Original
230 kr
Köksblandare Scandtap Steel Spin Rostfritt Stål
Utan Diskmaskinsavstängning
3 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Varumärke
PrimyBeskrivning
Köksblandare Scandtap Steel Spin i rostfri stål med roterbart munstycke som förenklar rengöring av disk och diskho. Designad och utvecklad av Venkat Tirunagaru. Neoperl anslutningsslang med 10 mm slät ända och insats från Kerox. Testad och typgodkänd av SINTEF.
Egenskaper
| Varumärke | Primy |
| Art.Nr. | 30030 |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Färg | Original |
| Svängbar Pip | Ja |
| Höjd | 398 mm |
| Piputsprång | 180 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Spin |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Köksblandare |
| RSK-nr | 8318333 |
| EAN-nr | 7350086950304 |





