Köksblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02 med DiskmaskinsavstängningAsh Green
7 995 kr
Vald variant
Färg:
Ash Green

Arch Tap 02 med Diskmaskinsavstängning
Ash Green
7 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Köksblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02 är en ettgreppsblandare med svängbar pip. Pipens svängradie går att begränsa till mellan 60 och 270 grader med 15 graders intervaller.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Köksblandare Toniton x Tapwell Arch Tap 02 är en ettgreppsblandare med svängbar pip. Pipens svängradie går att begränsa till mellan 60 och 270 grader med 15 graders intervaller.
Välj mellan olika färger och med eller utan diskmaskinsavstängning.
Installation
Vid installation måste ledningarna fram till blandarna renspolas innan montering.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Installation
Vid installation måste ledningarna fram till blandarna renspolas innan montering.
Skötselråd
Torka av med en ren trasa och vatten eller med en lösning av vatten och ett neutralt rengöringsmedel. Ta bort tvålrester omedelbart med en ren, torr trasa. Använda inte tvättsvamp som kan orsaka repor. Använd inte lösningsmedel. Använd inte ättiksyra eller citronsyra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9428199 |
| Färg | Ash Green |
| Diskmaskinsavstängning | Ja |
| Höjd | 423 mm |
| Piputsprång | 200 mm |
| Serie | Arch |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Typ | Köksblandare |
| Djup | 246 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Anslutning Vatten | Ø10 mm |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7340188843475 |
