Svängpip MoraL: 400 mm
Rek. pris 984 kr
509 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
81 mm

Svängpip Mora
L: 400 mm
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MoraBeskrivning
Mora 450220AE är en 350 mm förkromad svängpip för Mora badkarsblandare.
Dokument
Recensioner
PetterVerifierad köpare
för 4 månader sedanEn äldre"kran" (svängpip) som passade perfekt till vår gamla blandare i det tillika äldre badrummet. Snabb leverans, trevlig kundtjänst och ett bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 8155616 |
| Färg | Krom |
| Piputsprång | 400 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 450240.AE |
| Längd | 400 mm |
| Höjd | 81 mm |
| Typ | Utloppspip |
| Material | Mässing |
| Anslutning Vatten | M26x1,5 |
| RSK-nr | 8155616 |
| EAN-nr | 7391887179914 |


