Avfallspåsar G Brabantia 23-30 L Dispenser Pack
129 kr
Se priset!

23-30 L Dispenser Pack
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avfallspåsar G Brabantia 23-30 L Dispenser Pack är ett storpack om 40 st avfallspåsar för Brabantia Pedalhinkar, Touch Bins, Retrobins, med flera. Passar de flesta pedalhinkar på marknaden.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Avfallspåsar G Brabantia 23-30 L Dispenser Pack är ett storpack om 40 st avfallspåsar för Brabantia Pedalhinkar, Touch Bins, Retrobins, med flera. Passar de flesta pedalhinkar på marknaden.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 375668 |
| Volym | 30 l |
| Färg | Vit |
| Bredd | 186 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Avfallspåse |
| Djup | 442 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0,78 kg |
| EAN-nr | 8710755375668 |



