Lådhurts Nordic Tech NTB 3
6 895 kr
5 516 krSpara 20 %Kampanj

NTB 3
5 516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Nordic Tech NTB 3 är en modern lådhurts med tre utdragbara mjukstängande lådor för praktisk förvaring. Den är tillverkad i vitlackerad plåt och har en rostfri toppskiva med uppvikt bakkant.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Nordic Tech NTB 3 är en modern lådhurts med tre utdragbara mjukstängande lådor för praktisk förvaring. Den är tillverkad i vitlackerad plåt och har en rostfri toppskiva med uppvikt bakkant.
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NTB 3 |
| Färg | Vit |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 886 mm |
| Material | Vitlackerad plåt/rostfritt stål |
| Serie | NTB |
| Bredd | 395 mm |
| EAN-nr | 7350026785584 |



