Tvättbänk Contura Steel CAB 10 VitHöger
Rek. pris 14 695 kr
9 919 kr
Se priset!
Vald variant
Placering:
Höger

CAB 10 Vit
Höger
9 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättbänk med vit stomme med mönstrad bänkplan i rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr för skåpet och 3 st trådkorgar. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Tvättbänk med vit stomme med mönstrad bänkplan i rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr för skåpet och 3 st trådkorgar. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Mått tvättlåda: 450x410x220 mm
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Dokument
Recensioner
BengtVerifierad köpare
för 2 år sedanVille ha en likadan Tvättbänk som jag tidigare haft. Trevlig säljare som hjälpte mig.
Erik GVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket bra bänk. Snygg och lätt att ställa på fallande golv tack vare justeringen på fötterna. Medföljande avloppsrör fungerar perfekt med bänkens utformning. Ingen håltagning krävs. Bara att skruva fast i väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Art.Nr. | 04015801 |
| Färg | Vit |
| Placering | Höger |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Blandare | Nej |
| Modell | Med Dörr |
| Serie | Contura |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Typ | Tvättbänk |
| RSK-nr | 8032406 |
| EAN-nr | 7391515350593 |
