Tvättbänk Contura Steel CAB 12 Vit
fr.10 579 kr
Se priset!
Välj variant

CAB 12 Vit
10 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr och plats för tvättmaskin. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr och plats för tvättmaskin. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Mått tvättlåda: 450x410x220 mm
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Dokument
Recensioner
Bo C FVerifierad köpare
för 7 år sedanPassade alldeles utmärkt till vårt behov. Står en vinkyl under den också!
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Modell | Med Dörr |
| Serie | Contura |
| Produkttyp | Tvättbänk |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Bredd | 1200 mm |
| Placering | Höger, Vänster |
