Tvättbänk Contura Steel CAB 8 VitVänster med kranhål
Rek. pris 14 105 kr
9 123 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
Med Kranhål
Placering:
Vänster

CAB 8 Vit
Vänster med kranhål
9 123 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättbänk med vit stomme med mönstrad bänkplan i rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr för skåpet och 3 st trådkorgar. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning. Dörren kan enkelt ändras till höger- alternativt vänsterhängd.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Tvättbänk med vit stomme med mönstrad bänkplan i rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med låsbar dörr för skåpet och 3 st trådkorgar. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning. Dörren kan enkelt ändras till höger- alternativt vänsterhängd.
Mått tvättlåda: 450x410x220 mm
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Art.Nr. | 8032428 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Med Kranhål |
| Placering | Vänster |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Blandare | Nej |
| Modell | Med Dörr |
| Serie | Contura |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Typ | Tvättbänk |
| RSK-nr | 8032428 |
| EAN-nr | 7350105392474 |
