Tvättbänk Contura Steel CABL 10 Vit
Rek. pris 16 699 kr
fr.10 990 kr
Se priset!
Välj variant

CABL 10 Vit
10 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med 2 låsbara dörrar, 2 st trådkorgar och 1 st förvaringslåda. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med 2 låsbara dörrar, 2 st trådkorgar och 1 st förvaringslåda. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Mått tvättlåda: 450x410x220 mm
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Dokument
Recensioner
Conny AVerifierad köpare
för 3 månader sedanRiktigt bra bänk och med medföljande rör för smidig installation.
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Färg | Vit |
| Blandare | Nej |
| Modell | Med Dörr |
| Serie | Contura |
| Produkttyp | Tvättbänk |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Bredd | 1000 mm |
| Placering | Höger, Vänster |
