Tvättbänk Contura Steel CABL 10 VitVänster
Rek. pris 16 699 kr
10 702 kr
Se priset!
Vald variant
Placering:
Vänster

CABL 10 Vit
Vänster
10 702 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med 2 låsbara dörrar, 2 st trådkorgar och 1 st förvaringslåda. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Varumärke
Contura SteelBeskrivning
Tvättbänk med bänkplan i mönstervalsad rostfri plåt och en stor tvättlåda. Utrustad med 2 låsbara dörrar, 2 st trådkorgar och 1 st förvaringslåda. Golvstativ av pulverlackerad plåt med justerbara plastfötter. Bakre delen av stativet är indragen 75 mm för att underlätta rördragning.
Mått tvättlåda: 450x410x220 mm
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Justerbar höjd mellan 900-940 mm
Välj om tvättlådan ska vara placerad till höger eller vänster.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Contura Steel |
| Art.Nr. | 04020801 |
| Färg | Vit |
| Placering | Vänster |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Bredd | 1000 mm |
| Blandare | Nej |
| Modell | Med Dörr |
| Serie | Contura |
| Typ | Tvättbänk |
| RSK-nr | 8032407 |
| EAN-nr | 7391515350616 |


