Köksfläkt Franke Tender 725

Tender 725

Beskrivning
Dokument
Recensioner
Lätt att montera, förefaller ha bra kvalitet, valdes utifrån enkelheten att göra rent ordentligt.
Funktionell fläkt. Snygg! Går att rengöra på insidan och att motorpaketet kan tas ut.
Motsvarar till fullo förhoppningarna. Snabb leverans! Kedbekysning så klart.
Snygg och funkar bra.
Fungerar utmärkt och lätt att göra ren. Jag är nöjd med detta köp.
Funkar bra! Riktigt bra flås och belysning. Enkel att montera och fin design.
Snyg tycker jag
Snygg fläkt med bra utsugningseffekt. Dessutom bra arbetsbelysning. Mycket nöjd! :-)
Franke står för hög kvalitet, är tyst, effektiv och snygg.
Snygg ren design, bra funktion och behagligt låg ljudnivå på lägsta inställningen om man inte behöver så mycket drag. Prisvärd
Fläkten är snygg och var lättmonterad. Jag är mycket nöjd.
Köksfläkten uppfyllde alla mina förväntningar. Snygg! Lätt att installera och lätt att rengöra. HELNÖJD!
Egenskaper
| Varumärke | Franke |
| Art.Nr. | 110.0350.563F |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 598, 698 mm |
| Höjd | 1075 mm |
| Djup | 470, 483 mm |
| Energiförbrukning | 81, 80,9 kWh/år |
| Modell | Vägghängd |
| Bullernivå | 68 dB(A) |
| Effektivitetsklass Fettfiltrering | B |
| Effektivitetsklass Belysning | A |
| Energieffektivitet | C |
| Serie | Tender |
| Belysning | 2 x 2 W LED |
| Kapacitet | 655 m3/h |
| Antal Hastigheter | 3 |
| Typ | Standard Frånluft |
| Vätskedynamisk Effektivitetklass | C |
| Ljudnivå | 68 dBa |
